KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645468
nr 1264 5468
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, "Gård vid Domsten". Signerad, daterad -77. Olja på duk, 51x57 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:11:54
15/7 20:06:54
Gustav Arne
Läs mer om Gustav Arne